Директор «Фонду розвитку Миколаєва» Михайло Золотухін розповів про підписаний меморандум з міськрадою

Директор «Фонду розвитку міста Миколаїв» Михайло Золотухін впевнений, що підписаний меморандум про співпрацю з Миколаївською міською радою створить сприятливі умови для розвитку туризму у регіоні.

Про це він розповів в ефірі програми “Діалог”.

За його словами, предметом Меморандуму є ефективна співпраця впровадження заходів в рамках операційної програми «Басейн Чорного моря» (проєкт) за напрямом «Туризм».

Грузино-Україно-Болгарський проєкт «Туризм, спадщина і творчість» реалізує в Україні ГО «Фонд розвитку Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Center Tbilisi за кошти Європейського Союзу у рамках Спільної операційної програми Чорноморського басейну 2014-2020.Локалізація української частини проєкту – Миколаївський регіон. Український партнер проєкту – ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», а Болгарський партнер проєкту – European Institute for Cultural Tourism EUREKA, – розповів Михайло Золотухін.

Дивіться також: У Миколаєві до Дня туризму пройшла презентація нового маршруту

Він також додав, що термін реалізації проєкту – 2020-2022 роки. Основні завдання співпраці у рамках Меморандуму:

  • спільне сприяння відкритості Чорноморського регіону для міжнародного туризму шляхом створення у рамках проєкту інноваційних креативних туристичних та культурних продуктів на основі місцевих активів матеріальної та нематеріальної культурної спадщини;
  • розміщення інформаційних матеріалів на міжнародній партнерській е-платформі, розробленій у рамках реалізації проєкту;
  • покращення туристичних послуг та підтримка підвищення кваліфікації в цій сфері
    шляхом проведення серії тренінгів для місцевих туроператорів, діячів культури та представників влади з метою зміцнення потенціалу місцевих суб’єктів та підвищення їхньої компетенції;
  • розробка та видання тематичних посібників-стислих довідників у галузі креативного туризму, культурних продуктів для туризму та підприємництва у цій сфері;
  • проведення інвентаризації об’єктів спадщини для визначення основи для транскордонних маршрутів;
  • спільне сприяння бізнесу і підприємництву в сфері туризму та культури;

Шляхом капіталізації результатів проєкту та їхньої передачі стейкхолдерам під час проведення у Миколаєві міжнародного семінару «Культурна спадщина як джерело для розвитку креативного туризму». А також під час участі у міжнародних туристичних ярмарках на спільному стенді туроператорів-переможців з презентаціями нових туристичних пропозицій, – підсумував Михайло Золотухін.

Нагадаємо, перший заступник голови Державного агентства розвитку туризму України Кирило Домбровський під час VIII Міжнародного конгресу медичного туризму заявив, що медичний туризм – один із пріоритетних напрямків внутрішнього та в’їзного туризму в Україні.

Раніше повідомлялось, 21 серпня, у Миколаєві презентували Стратегію ровитку регіону, яку підготувала команда партії “Слуга народу”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram