Туризм і суднобудування: у Миколаєві презентували Стратегію розвитку регіону

У Миколаєві презентували Стратегію ровитку регіону, яку підготувала команда партії “Слуга народу”. 21 серпня на території відкритого громадського простору “8 причал” Давид Арахамія розповів, як президентська сила розвиватиме Миколаївську область.

Участь у заході взяв і президент України, який прибув до Миколаєва з офіційним візитом. Володимир Зеленський привітав присутніх та окреслив основні напрями роботи своєї команди на найближчі роки.

Ваша земля має потужний потенціал у багатьох сферах: сільське господарство, туризм, металургійна, машинобудівна та харчова галузі. Це і культура, спорт і, звичайно, ми про це постійно говоримо, це суднобудування. На туристичному логотипі вашого міста є дуже чудовий слоган “Миколаїв – місто на хвилі”. Я щиро бажаю і вашому місту, і вашій області завжди бути на хвилі – на хвилі успіху, на хвилі того, чого нам зараз усім не вистача, на хвилі позитиву та на хвилі перемог! – звернувся до присутніх Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський

Стратегію розвитку Миколаївської області зі сцени презентував голова Миколаївської обласної організації партії «Слуга народу» Давид Арахамія.

Одним із пріоритетних напрямів стратегії є розвиток туристичної інфраструктури. Слуги народу планують перетворити курорти Миколаївщини на основні туристичні об’єкти регіону.

Ми прудмали новий проект, який називається “Миколаївська рів’єра”. Ми з’єднуємо прибережною дорогою Коблеве і Очаків та отримуємо більше 32 км набережної, вздовж якої, сподіваюсь, виростуть готелі, бази і т.д. – презентував Давид Арахамія.

Представили Володимиру Зеленському і публіці, що зібралась, команду президентської партії «Слуга народу» на місцевих виборах. Її очолює Тетяна Домбровська.

Увійшли до команди і підприємці, лікарі та громадські діячі. Їм президент побажав успіху та гарантував підтримку.

Команда “Слуги народу” в Миколаєві

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський більше не вважає Миколаїв бандитським містом і сподівається, що Миколаїв дійсно стане містом відродження кораблебудування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram