Не бандитське місто, а дуже сонячне, – Зеленський більше не вважає Миколаїв бандитським

Президент України Володимир Зеленський більше не вважає Миколаїв бандитським містом і сподівається, що Миколаїв дійсно стане містом відродження кораблебудування.

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Миколаївщину 21 серпня.

Мене, можливо, неправильно зрозуміли. Я не хочу ображати Миколаївщину. Я пам’ятаю, починаючи з 90-х років, так називали бандитські міста. І я виріс в такому місті, де процвітав бандитизм, де в 90-ті розстрілювали людей на вулицях. Це був складний регіон. І на Донеччині таке було, і на Миколаївщині, і на Дніпропетровщині, – сказав президент.

На скільки зараз правоохоронні органи справляються з поставленими завданнями, глава держави давати оцінку не став.

Мені доповідають про те, що були проведені серйозні операції, я бачив якийсь результат, я бачив статистику. Чи все зроблено? Я впевнений, що ні. У цьому напрямку потрібно ще багато працювати. Тому Миколаїв – не бандитське місто, а дуже сонячне, завдяки не лише погоді, але і людям. Але про море, про судноплавство, про будівництво, ми ще будемо сьогодні говорити. У нас є серйозні плани і деякі ми почнемо втілювати в життя вже сьогодні, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський прибув до Миколаївської області. 21 серпня рамках візиту президент України оглянув хід робіт на трасі Н14 Кропивницький – Миколаїв.

Раніше повідомлялось, Міністр МВС України Арсен Аваков під час свого візиту до Миколаєва назвав Миколаїв “містом кіосків”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram