Володимир Зеленський оглянув хід робіт на дорозі Н14 Кропивницький – Миколаїв

Володимир Зеленський прибув до Миколаївської області. 21 серпня рамках візиту президент України оглянув хід робіт на трасі Н14 Кропивницький – Миколаїв.

На початку візиту Зеленському доповіли про виконану роботу, а також на банерах показали, які ділянки доріг ще мають відремонтувати.

Миколаївщина – одна з пріоритетних областей. Якщо амбітні плани і якість доріг буде виконана цього року і ми побачимо результат, то наступног року, я думаю, ми збільшимо ще в 2,5 рази обсяг будівництва доріг на Миколаївщині, – прокоментував Зеленський.

За словами очільника обласної Служби автомобільних доріг, наступного року на Миколаївщині планують відремонтувати ще 500 кілометрів доріг. На це сподіваються отримати з бюджету 10 млрд гривень.

Володимир Зеленський оглядає хід робіт на трасі Н14

Заслухавши доповіді від голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка та очільника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислава Невеселого, Володимир Зеленський відповів на питання журналістів.

Зокрема, на питання одного з журналістів, який би епітет підібрав Зеленський стосовно Миколаєва (за прикладом того, як Зеленський назвав Херсон діамантом Півдня), президент відповів, що хотів би, аби Миколаїв став містом відродження корабелів.

Я би дуже хотів, щоб від словосполучення “Миколаїв – місто корабелів” ми перейшли з вами до реальності і практики. Я б хотів, щоб це було місто відродження корабелів. Мені здається, що такий ренесанс сьогодні дуже допоміг би і емоційному сплеску жителів і реальному поверненню людей до життя на Миколаївщині, – відповів Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розповів про своє відношення до голови української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram