Володимир Зеленський. Фото: Офіс Президента України

Зеленський – про Кравчука: задоволений його роботою у Тристоронній контактній групі

Президент України Володимир Зеленський розповів про своє відношення до голови української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука.

За словами Зеленського, він задоволений роботою Кравчука. Також Президент України наголосив, що робота ТКГ повинна продовжуватись навіть у режимі “відеоформату” через пандемію коронавіруса, повідомляє УНН.

“Я вважаю, що наша Тристороння контактна група повністю відродила “мінські” засідання, я вважаю, вони вдихнули… у “Мінськ” життя. Це я вважаю… я говорю про той момент, коли там був ще Леонід Кучма. В цілому, зараз, я дуже задоволений Леонідом Кравчуком”.

“Ми постійно повинні зустрічатись, нехай у відеоформаті через COVID-19, поки у “мінському процесі”, але ми повинні зустрічатися, щоб ця конструкція не розвалилась. Це дуже складно”.

Нагадаємо, що перший президент України і голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук запропонував замінити поняття “особливий статус” Донбасу на формулювання “особливий режим адміністративного управління”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram