Медичний конгрес. Фото - Укрінформ

Розвиток медичного туризму в Україні обговорили на міжнародному конгресі

Медичний туризм – один із пріоритетних напрямків внутрішнього та в’їзного туризму в Україні.

Про це заявив перший заступник голови Державного агентства розвитку туризму України Кирило Домбровський під час VIII Міжнародного конгресу медичного туризму, повідомляє Укрінформ.

“Чимало іноземців надають перевагу українському медичному туризму, зокрема через приємні ціни (ледь не вдвічі нижча вартість, ніж у європейських країнах) та високу якість надання медичних послуг. Проте на міжнародному рівні недостатньо інформації про наші лікувальні заклади, клініки, медичні центри та загалом про лікувальні природні ресурси України”, – йдеться в повідомленні.

Водночас, зазначили в Держтуризмі, в Україні не фіксується, скільки людей приїхало сюди саме з оздоровчою та лікувальною метою.

Дивіться також: Туризм і суднобудування: у Миколаєві презентували Стратегію розвитку регіону

“На жаль, єдиної статистики, яка б показала реальні цифри та дала б змогу оцінити кількість іноземних пацієнтів в Україні, просто не існує. Як і релевантних статистичних даних по туризму в Україні загалом. Тому команда ДАРТ спільно з МКІП працює над розв’язанням цієї проблеми”, – зазначив Домбровський.

Серед основних завдань учасники конгресу назвали:

  • підвищення якості медичного обслуговування та ефективності курортного лікування;
  • покращення роботи кадрового персоналу у наданні якісних послуг;
  • правове забезпечення, перегляд законодавчої бази України, розроблення закону “Про медичний туризм” та чітке окреслення поняття “кластерів”;
  • розроблення відомчої нормативної бази щодо співпраці з іноземними клієнтами в медичних закладах, насамперед державної та комунальної сфери;
  • промоція українського медичного туризму у світі.

Раніше повідомлялось про те, що Президент України Володимир Зеленський залучить підприємців доопрацювити законопроєкт щодо водного транспорту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram