Фото: Офіс Президента України

Президент залучить підприємців доопрацювити законопроєкт щодо водного транспорту

21 серпня, у рамках робочої поїздки на Миколаївщину Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками морегосподарської і суднобудівної галузі, щоб обговорити проект закону «Про внутрішній водний транспорт».

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

Він наголосив, що всі поправки й зауваження мають обговорюватися з представниками бізнесу, який працює в цій галузі, та профільним міністерством.

До обговорення має бути залучено адміністрації трьох областей: Одеської, Херсонської, Миколаївської. Також – представники бізнесу цього напрямку й обов’язково віце-прем’єр з промисловості та галузевий міністр. Адже цей законопроект має бути погоджено з усіма сторонами, – сказав глава держави під час зустрічі.

Володимир Зеленський розповів, що цікавився у голови профільного комітету парламенту, чому цей законопроект досі не ухвалено, і з’ясував, що «бізнесу не дуже подобається формат його підготовки до другого читання».

Дивіться також: Туризм і суднобудування: у Миколаєві презентували Стратегію розвитку регіону

Питання необхідності обговорення законопроекту під час зустрічі порушив генеральний директор ТОВ «Нібулон» Олексій Вадатурський.

Давайте домовимося: до кінця серпня ми проведемо таку зустріч усіх, хто залучений до цього законопроекту, де все це буде проговорено, – резюмував Володимир Зеленський.

Олексій Вадатурський / Фото: Офіс Президента України

У прес-службі президента відзначили, продовження роботи над законопроектом у Верховній Раді заплановано на осінь цього року.

Нагадаємо, у п’ятницю, 21 серпня, в Миколаєві на 8-му причалі Президенту України Володимиру Зеленському представили команду, яка піде від партії «Слуга народу» на місцеві вибори.

Як відомо, 22 липня, Державна прикордонна служби та Міністерство внутрішніх справ України підписали контракт з французькою компанією «ОСЕА» на будівництво катерів для прикордонної служби, виробництвом яких займеться миколаївська компанія «Нібулон». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram