Фото: Nikvesti.com

“Нібулон” разом з французькою компанією будуватимуть катери для прикордонників

22 липня, Державна прикордонна служби та Міністерство внутрішніх справ України підписали контракт з французькою компанією «ОСЕА» на будівництво катерів для прикордонної служби, виробництвом яких займеться миколаївська компанія «Нібулон».

На підписання контракту разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим прибув також очільник фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, народні депутати Олександр Гайду, Артем Черноморов і голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік, передає видання “Никвести”.

Власник компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський підкреслив, що підприємство готове працювати в кілька разів більше і швидше, аби показати французьким колегам хороший результат. Згідно з контрактом, «Нібулон» виготовить 5 з 20 кораблів.

Для нас це в майбутньому можливість будувати катамарани різного класу, військові і цивільні кораблі. Ми впораємося з цим завданням. У нас є домовленість з французькими партнерами, що ми готові зробити більше і швидше, щоб показати всьому світу, що Україна – суднобудівна країна, – сказав Олексій Вадатурський.

У свою чергу, французькі представники відзначили значущість проекту будівництва катерів, зазначивши, що за ним піде не менш важливий контракт на поставку в Україну 55 вертольотів.

Контракт сумою в 136 мільйонів євро фінансується казначейством Французької республіки. Хочу підкреслити масштабну промислову складову, а саме те, що значна частина контракту буде реалізована вашим заводом. Таким чином ми відповідаємо президенту Володимиру Зеленському, а саме виробляємо більше саме в Україні, і робимо це із задоволенням. Цей контракт сприяє наступного важливого проекту – доставки 55 вертольотів, – заявив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Нагадаємо, міністр МВС України Арсен Аваков під час свого візиту до Миколаєва розповів про враження від нашого міста. За словами Авакова, він побачив Миколаїв “містом кіосків”.

Раніше повідомлялось, «Нібулон» показав відео про допомогу інфекційній лікарні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram