Фото: Олексій Вадатурський / Facebook

«Нібулон» показав відео про допомогу інфекційній лікарні

Голова компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський показав, як його підприємство допомогло Миколаївській обласній інфекційній лікарні.

Відеоролик з результатами виконаної роботи він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

https://www.facebook.com/oleksiyvadaturskyy/videos/2300923406876091/?d=n

За його словами, на той момент коли він прийшов до лікарні, там було всього шість точок доступу до кисню. Олексій Вадатурськийповідомив, що його команді вдалося за три тижні провести ремонт в приміщеннях лікарні, облаштували нові точки подачі кисню і проклали понад 500 метрів кисневої мережі.

Крім цього, компанія встановила і налагодила 9 сучасних апаратів для штучної вентиляції легень, в лікарні повністю замінили все обладнання харчоблоку на сучасне, придбали 300 комплектів необхідного посуду, по три комплекти на одного хворого, для забезпечення правильної технології приготування їжі і дезінфекції посуду.

Виявляється, самоізоляція може бути дуже продуктивною. Я присвятив цей місяць свого життя тому, щоб у мешканців нашого міста і області була впевненість, що в цій лікарні їх вилікують. Повернув віру в себе нашим лікарям. Поділився з усіма своїм оптимізмом і надією на щасливий фінал цієї епідеміологічної епопеї. Все це я зробив в період моєї самоізоляції, вклавши всю душу в лікарню і отримавши від цього набагато більше – радість, що за такий короткий відрізок часу місто і область отримали сучасне медичне містечко, – написав Олексій Вадатурський.

Нагадаємо, 10 травня, в Україні за добу зафіксували 522 нових випадки коронавірусу.

Як відомо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що плато поширення COVID-19 в Україні ризикує затягнутися.

Раніше повідомлялось, очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що три області не відзвітували про надбавки медикам, інші виплатили мало.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram