У Миколаєві до Дня туризму пройшла презентація нового маршруту

27 вересня, миколаївцям презентували новий туристичний маршрут, який стартував від обласного краєзнавчого музею та включає п’ять локацій, у тому числі археологічну пам’ятку Дикий Сад.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

У всьому світі 27 вересня відзначається День туризму. З цієї нагоди відбулися урочистості, присвячені одній з найбільш перспективних галузей міського господарства. Департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради ініціював екскурсію по найбільш знаковим стародавнім локаціям: Старофлотські Казарми, головна площа міста, вулиця Адміральська та городище «Дикий Сад». Екскурсоводами виступили миколаївські фахівці, історики та археологи Кирило Горбенко та Олександр Смирнов.

Дивіться також: Городище Дикий Сад існувало одночасно зі стародавньою Троєю і мали зв’язки, – археолог Кирило Горбенко

Після ознайомлення з місцевостями відбулась водна екскурсія Південним Бугом під час якої Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав та подякував тим, хто почав розвивати туризм у Миколаєві та вручив почесні грамоти та подяки кращим представникам туристичної галузі.

Миколаїв активно розвиває туризм, адже всі розуміють, що це не лише розвага та відпочинок, а й спосіб наповнити бюджет міста. Сьогодні тут присутні люди, які популяризували туристичні маршрути задовго до того, як це стало мейнстрімом. І навіть не завдяки державі та міській раді, а іноді й всупереч. Хочу всім подякувати! Завдяки вам ми щодня по-новому відкриваємо для себе Миколаїв та Миколаївщину, – сказав мер Миколаєва.

Нагадаємо, миколаївська художниця Світлана Чебанова написала картину, яка стала частиною експозиції проекту #Імунітет Музею Сучасного Українського Мистецтва Корсаков.

Як відомо, на острові Березань археологи знайшли монети, які чеканили в Ольвії.

Раніше повідомлялось, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі 11 вересня відкрили персональну виставку Леоніда Ященка. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram