Миколаївський художник Леонід Ященко презентував персональну виставку

У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі 11 вересня відкрили персональну виставку Леоніда Ященка.

За фахом інженер Леонід Ященко непрофесійний художник, який знаходиться у постійному творчому пошуку, багато і плідно працює. Його картини несуть позитивну  енергетику.

Художник на розсуд поціновувачів мистецтва представив 18 картин. Це пейзажі нашого Миколаєва, життя якого виглядають на його полотнах лірично та ніжно. І автор  своїми роботами не перестає освідчуватись рідному місту у теплих почуттях.

Виставка Леоніда Ященка – учасниця постійного спільного проєкт Миколаївського академічного художного російського драматичного театру та благодійного фонду «Індиго».

Мета проєкту – познайомити миколаївців з новими художніми відкриттями та уже відомими митцями – такими як Леонід Ященко, наголошує голова фонду Ольга Криницька.

Виставка триватиме до кінця вересня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. Детальніше про експозицію розповімо у програмі «відділ культури» у вівторок 15 вересня.

Нагадаємо, що у Миколаєві міська станція юних натуралістів втілила у життя проєкт “Еколенд”, він спрямований на екологічну просвіту молоді нашого міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram