Світлана Чебанова / Фото: Департамент позитива міста Миколаєва

Картину миколаївської художниці покажуть на всеукраїнській виставці

Миколаївська художниця Світлана Чебанова написала картину, яка стала частиною експозиції проекту #Імунітет Музею Сучасного Українського Мистецтва Корсаков.

Про це повідомляється на сторінці Департаменту позитиву Миколаєва в Facebook.

Для участі у проекті відібрано роботи майже трьохсот художників з шести країн. Від Миколаєва буде представлена ​​акварель Світлани Чебанової «Обійми».

Я спочатку сумувала, що тільки одна робота з Миколаєва. Бо, навіть, з Херсона забирали автобусом, бо багато, не кажучи вже про Львів, там і так все ясно. А потім сказала собі що треба порадіти що від нас поїхала хоча б ця акварелька, тож ми представлені. А це важливо. Бо ми є, – прокоментувала Світлана Чебанова.

Картина “Обійми” / Фото: Департамент позитива міста Миколаєва

За словами Світлани, куратори виставки розмістили її картину в експозиції поряд з картиною «Ангел, який переходить». Вона символізує новий початок через пізнання себе справжнього.

Що ж, хай це буде побажанням для нас усіх – розуміти і відчувати себе, сміливо йти далі і тримати один одного міцно в обіймах, бо свій до свого по своє, – зазначила Світлана Чебанова.

Дивіться також: Миколаївська співачка Олександра Казакова презентувала нову пісню

Відкриття експозиції відбудеться 24 серпня, в День Незалежності України, в Києві о 17:00. Вона триватиме до середини жовтня.

Нагадаємо, державне агентство розвитку туризму запустило другий із серії соціальних промороликів «Мандруй Україною».

Раніше повідомлялось, до переліку об’єктів “Великої реставрації“, яку наступного року проводитиме Міністерство культури та інформаційної політики, додадуть Будинок офіцерів флоту у Миколаєві.

Як відомо, український фільм «Атлантида» потрапив в лонгліст «європейського Оскара»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram