Фото: Rubryka.com

Український фільм «Атлантида» потрапив в лонгліст «європейського Оскара»

Український фільм «Атлантида» режисера Валентина Васяновича потрапив в лонгліст премії Європейської кіноакадемії, яку часто називають «європейським Оскаром».

Про це йдеться на сайті кіноакадемії.

Тепер стрічку дивитимуться кіноакадеміки, які будуть голосувати за номінантів на премію. Результати їх вибору стануть відомі 7 листопада на Фестивалі європейського кіно в Севільї.

У фільмі «Атлантида» події розгортаються на Донбасі, який повернувся під контроль України. Прем’єра в Україні запланована на 5 листопада 2020 року.

Ми сприймаємо кожен фестиваль або премію як можливість розповісти світові про війну з Росією. На цей раз ми зможемо ще раз нагадати про неї Європі. Пишаємося цією можливістю і вітаємо всю творчу команду, – йдеться на сторінці фільму в Facebook.

Валентин Васянович працював над фільмом як автор сценарію, режисер, оператор і продюсер. Раніше він працював оператором і знімав фільм «Плем’я» Мирослава Слабошпицького.

Нагадаємо, створений за підтримки Держкіно документальний фільм Володимира Луцького “Малевич” візьме участь в міжнародній конкурсній програмі ON ART Film Festival (Польща).

Раніше повідомлялось, історичний фільм українського виробництва «Захар Беркут» (2019) демонстрували у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram