Фото: Rubryka.com

Український фільм «Атлантида» потрапив в лонгліст «європейського Оскара»

Український фільм «Атлантида» режисера Валентина Васяновича потрапив в лонгліст премії Європейської кіноакадемії, яку часто називають «європейським Оскаром».

Про це йдеться на сайті кіноакадемії.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=vg8XH-idB4w&feature=emb_logo

Тепер стрічку дивитимуться кіноакадеміки, які будуть голосувати за номінантів на премію. Результати їх вибору стануть відомі 7 листопада на Фестивалі європейського кіно в Севільї.

У фільмі «Атлантида» події розгортаються на Донбасі, який повернувся під контроль України. Прем’єра в Україні запланована на 5 листопада 2020 року.

Ми сприймаємо кожен фестиваль або премію як можливість розповісти світові про війну з Росією. На цей раз ми зможемо ще раз нагадати про неї Європі. Пишаємося цією можливістю і вітаємо всю творчу команду, – йдеться на сторінці фільму в Facebook.

Валентин Васянович працював над фільмом як автор сценарію, режисер, оператор і продюсер. Раніше він працював оператором і знімав фільм «Плем’я» Мирослава Слабошпицького.

Нагадаємо, створений за підтримки Держкіно документальний фільм Володимира Луцького “Малевич” візьме участь в міжнародній конкурсній програмі ON ART Film Festival (Польща).

Раніше повідомлялось, історичний фільм українського виробництва «Захар Беркут» (2019) демонстрували у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram