Фото: FILM.ua

Українську кінострічку «Захар Беркут» покажуть у США та Канаді

Історичний фільм українського виробництва «Захар Беркут» (2019) покажуть у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Американська компанія Shout Factory купила права на показ на території США і Канади історичного фільму українсько-американського виробництва «Захар Беркут», повідомляє прес-служба групи компаній в сфері кіно Film.ua Group.

Над створенням стрічки працювали компанії Kinorob (FIlm.ua) і Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисером виступив Ахтем Сеітаблаєв, співрежисером – Джон Вінн.

Прем’єра в Україні відбулася восени 2019 року. Після права на показ фільму були продані в Іспанію, Німеччину і німецькомовну Європу, а також країни Балтії (Литва, Латвія і Естонія).

«Захар Беркут» – екранізація однойменної історичної повісті Івана Франка. Дія фільму розгортається в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухалася на захід України, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Тоді кілька місцевих мисливців – брати Беркут – потайки пробралися в табір, щоб звільнити полонених, за що хан вирішує їм помститися.

Нагадаємо, у Чорногорії на кінофестивалі покажуть український документальний фільм.

Раніше повідомлялось, “Тарас. Повернення”: презентовано епізод фільму про десятирічне заслання Шевченка.

Як відомо, канал BBC зняв серіал про отруєння екс-шпигуна Скрипаля у Солсбері.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram