ФОТО: Офіс Президента

До списку об’єктів “Великої реставрації” включать миколаївський Будинок офіцерів флоту

До переліку об’єктів “Великої реставрації“, яку наступного року проводитиме Міністерство культури та інформаційної політики, додадуть Будинок офіцерів флоту у Миколаєві.

Про це повідомляє пресслужба президента України Володимира Зеленського за підсумками його поїздки до Миколаївської області.

На незадовільний стан будівлі, яка розташована у центрі міста, звернув увагу глави держави народний депутат Давид Арахамія. Зеленський у свою чергу висловив думку, що Будинок офіцерів флоту може стати візитівкою міста, і підтримав пропозицію Арахамії та заступника керівника ОП Кирила Тимошенка додати об’єкт до переліку “Великої реставрації”.

Є багато об’єктів, де ми передивляємося, що буде далі. Не обов’язково, якщо Будинок офіцерів, ми його просто реставруємо. Розробимо концепцію – й далі, – зазначив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, у п’ятницю, 21 серпня, в Миколаєві на 8-му причалі Президенту України Володимиру Зеленському представили команду, яка піде від партії «Слуга народу» на місцеві вибори.

Раніше повідомлялось, 21 серпня рамках візиту президент України оглянув хід робіт на трасі Н14 Кропивницький – Миколаїв.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram