У Миколаєві придбали спецавтомобіль для потреб людей з інвалідністю

У Миколаєві за рахунок коштів міського бюджету придбали уже п’ятий мікроавтобус для перевезення людей з інвалідністю. 27 липня його передали для потреб соціальних служб міста.

Зазвичай спецавтотранспорт використовується для перевезення осіб з інвалідністю в межах міста, до лікарняних закладів, на культурні заходи та в інші місця. Послуги з перевезення надаються безкоштовно.

Три автомобілі знаходяться в територіальному центрі, один автомобіль в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю “Цвєтік семицвєтік” і ще оди автомобіль в нашому міському притулку. Ми хочемо показати, що парк наших автомобілів збільшився. Ми в департаменті праці та соціального захисту створили диспетчерську службу, в яку об’єднали всі автомобілі, і особи з інвалідністю можуть звертатись до нас, – розповів директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко.

За словами радниці міського голови Ольги Виноградової, ця машина є сучасною та досить комфортною для перевезення людей з інвалідністю та тих, хто їх супроводжує.

Людям стало зручніше. Вони можуть подзвонити, викликати автомобіль і поїхати в лікарню, по справах, на вокзал. Раніше була проблема, через те, що було лише два автомобілі – старі газельки, які економили вже свій ресурс. Не вистачало автомобілів для реалізації всіх потреб людей, – підкреслила Ольга Виноградова

Упродовж 2019 року послугами транспортного перевезення скористались понад 3200 осіб з інвалідністю, а за 2020 рік уже понад 2700.

Нагадаємо, у Корабельному районі Миколаєва на території Міської лікарні № 5 триває будівництво тимчасових модульних споруд. Це буде окремий корпус для лікування інфекційних хворих, зокрема на COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram