Моє завдання – зробити Миколаїв більш прозорим, безпечним і комфортним, – Дмитро Лазарєв

Дмитро Лазарєв – заступник Миколаївського міського голови з питань енергоефективності та впровадження інноваційних технологій. Серед його завдань – налагодити співпрацю з Міністерством цифрової трансформації та впровадити у Миколаєві та технології, які вже працюють в інших містах України.

Про свою роботу заступник міського голови розповів у програмі “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

У підпорядкуванні Дмитра Лазарєва перебуває департамент енергетики Миколаївської міської ради. Наразі заступник міського голови інспектує попередньо виконану департаментом роботу і розробляє його нову структуру.

Ми не хочемо дублювати функції департаменту житлово-комунального господарства, ми хочемо займатись питаннями енергозбереження, питаннями альтернативної енергетики і т.д., – пояснює Лазарєв.

Дивіться також: Наступні п’ять років я буду частіше змінювати людей, які погано працюють, – Олександр Сєнкевич

Департамент енергетики очолює новий керівник – Денис Денисенко. Разом із ним заступник міського голови проводить аудит департаменту.

Зараз департамент вже точно не політизований (не буду давати оцінку тому, яким він був раніше), а скоріше клієнтоорієнтований, тобто сервісний, – вважає Дмитро Лазарєв.

Сред завдань на посаді заступника міського голови Дмитро Лазарєв визначає зміну підходу в стосунках влади і містян, взаємодії влади і бізнесу.

Моє завдання – зробити Миколаїв більш прозорим, більш безпечним і більш комфортним, – каже Лазарєв.

Раніше, у програмі “Діалог”, депутат Миколаївської міської ради Дмитро Іванов заявляв, що комунальні підприємства, котрі забезпечують функціонування міста, можуть працювати не тільки у збиток, а й самостійно заробляти. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram