В міськраді представили оновлену структуру Департаменту Енергетики

В Миколаївській міськраді представили оновлену структуру Департаменту Енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій. Відтепер, як обіцяють чиновники, департамент працюватиме більш ефективно. Адже вдалось уникнути дублювання функцій та скоротити деякі підрозділи.

Про це йдеться на телеканалі «МАРТ».

Структура Департаменту Енергетики зменшилась. Деякі управління реорганізували, деякі взагалі ліквідували. З’явились і нові відділи. Але спектр їх функціоналу збільшився. Зміни в департаменті пов’язані з новим законодавством  в сфері енергоефективності.

В процесі оптимізації структури, було ліквідовано електричний відділ, який дублював функції юридичного департаменту, створено технічний і дуже важливий відділ координації роботи енергетичних підприємств міста. А сектор нагляду перетворився на відділ ефективного використання природних ресурсів та енергоменеджменту. Кількість штатних одиниць департаменту зменшилась, – каже Володимир Алексєєв, керівник департаменту Енергетики міськради.

Таким чином в багатьох випадках вдалось уникнути дублювання функцій структур департаменту. На всіх етапах Департамент енергетики відтепер має більше функцій.

Нагадаємо, у Миколаївській мерії відбулося друге засідання робочої групи з питань переходу будинків на індивідуальне опалення. Члени групи визначилися із загальним переліком 98 об’єктів у Центральному, Заводському, Інгульському та Корабельному районах містах, які планують перевести на індивідуальне опалення.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930