У нас велика кількість питань, – Лазарєв про перевірку закладів, у яких проводять термосанацію

Засупник міського голови з питань енергомодернізації та впровадження цифрових технологій Дмитро Лазарєв проінспектував ті об’єкти, в яких на замовлення департаменту енергетики проводять термосанацію. Йдеться про дитячі садки і школи. У деяких закладах виявили неякісне виконання робіт.

Про це розповів Дмитро Лазарєв в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Департамент енергетики підпорядковується Дмитру Лазарєву. Оскільки на посаду заступника міського голови його призначили нещодавно, наразі він знайомиться з роботою департаменту та інспектує об’єкти, на яких виконують роботи з термосанації. Це переважно дитячі садки та школи.

Перевірка показала, що у низці закладів роботи виконали неякісно.

Ці об’єкти, я вважав, що знаходяться на завершальній стадії. Але після ревізії у нас дуже велика кількість питань – і до технагляду, який приймав ці роботи, і зараз я вивчає всі акти виконаних робіт і дивлюсь, як по місяцям це було зроблено. Тому я думаю, цей процес може трошки затягнутись, але відобразитись на якості цих робіт, – розповів Дмитро Лазарєв.

За словами Дмитра Лазарєва, перероблювати неякісно виконані проекти буде підрядник.

Я вивчаю ці договорні відносини і вважаю, що ми знайдемо спільну мову. Якщо цього не станеться, я готовий до судової інстанції і вирішувати все в судовому порядку, – сказав Лазарєв.

Нагадаємо, департамент енергетики планує проводити термосанацію медичних закладів міста.

Нагадаємо, міський голова Олександр Сєнкевич дав своєму заступнику Дмитру Лазарєву випробувальний термін. За 100 днів він має показати перші результати своєї роботи.

Раніше, у програмі “Діалог”, депутат Миколаївської міської ради Дмитро Іванов заявляв, що комунальні підприємства, котрі забезпечують функціонування міста, можуть працювати не тільки у збиток, а й самостійно заробляти. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram