Денис Денисенко подякував меру Сєнкевичу за підтримку модернізації департаменту енергоефективності

Директор департаменту енергетики, енергоефективності та запровадження інноваційних технологій Денис Денисенко розповів, що у нього з моменту призначення на посаду склалися конструктивні взаємини з міським головою Олександром Сєнкевичем.

Випробувальний термін для нього складає 100 днів, після чого будуть підбиватись підсумки та відбудеться публічний звіт, сказав очільник депараменту в ефірі програми «Діалог».

Мій, так званий, випробувальний термін закінчується 11 травня. Я планую зробити якийсь звіт про цей період. На жаль, є деякі проблеми. Ми анонсуємо попередньо, розповімо, що ми побачили, які у нас плани, що було зроблено правильно, що неправильно, — зазначив Денис Денисенко.

Він додав, що Олександр Сєнкевич надає підтримку в роботі департаменту, а їх відносини назвав достатньо конструктивними.

Все, що необхідно від міського голови, нам вчасно надають. Наприклад, коли нам треба підписати якісь документи, якщо потрібна якась публічна підтримка, Олександр Федорович завжди підтримує. Коли був виконком, він сказав кілька слів на підтримку рішення про передачу парку Перемоги на баланс нашого департаменту. Тому, в принципі, так, нормально, конструктивно співпрацюємо. Зрештою, в рішення міського голови наші дії ніколи не впираються. Ми завжди розраховуємо на його підтримку і отримуємо її, — сказав директор департаменту енергоефективності Денис Денисенко.

Нагадаємо, Денис Денисенко висловив свої припущення, чому депутати від «Слуги народу», котрі входять до бюджетної комісії, не підтримали передачу парку Перемоги з департаменту ЖКГ на баланс очолюваної ним установи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram