Бюджетна комісія не підтримала ідею передачі парку Перемоги департаменту енергетики

Члени планово-бюджетної комісії Миколаївської міськради рекомендували сесії міськради не погоджувати передачу парку Перемоги з балансу Департаменту ЖКГ іншому відомству, а саме департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій.

Про це йшлося сьогодні, 20 квітня, під час засідання комісії.

Голова Департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій Денис Денисенко, під час свого перед членами комісії зазначив, що у разі передачі парку Перемоги на баланс очолюваного ним відомства, то зможе допомогти йому стати «центром спортивного і культурного життя».

Ми плануємо залучати гроші громадських об’єднань за рахунок краудфандінга, також хочемо залучати іноземних інвесторів та деякі грантові проекти, державні гроші, кошти ДФРР, гроші соціально-економічного фонду народних депутатів та частково кошти міста, – сказав Денис Денисенко.

На його думку, важливим аспектам реконструкції парку є необхідність в укладенні договорів з інвестором терміном на 5-10 років.

У свою чергу депутати від різних фракцій зустріли таку пропозицію без особливого ентузіазму, аргументуючи свою позицію тим, що специфіка департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій не відповідає специфіці заходів, котрі необхідно впровадити для переоснащенню парку Перемоги.

Депутат від фракції «Наш край» Сергій Кантор також висловив претензії по роботі департаменту та зазначив, що задум створення та функціонал департаменту енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій має такий, що відмінний від реконструкції парків.

У нас люди змінилася, але вікна в під’їздах і поклейка пінопластом під назвою «термосанація» триває. Ідеологічно абсолютно по-іншому замислювався департамент, – сказав Сергій Кантор.

На це Денис Денисенко визнав, що це було неправильне управлінське рішення. А також висловив позицію, що має багато сумнівів щодо процесу визначення пріоритетності об’єктів, котрі обирають для реконструкції.

Ви всі чудово знаєте, як відбувається процес визначення пріоритетності об’єктів. Той, хто голосніше кричить, той, у кого більше впливу, приходить і вирішує нелегально. Так відбувається, це непрозоро, неконкурентно, невідкрито, — вважає Денис Денисенко.

Нагадаємо, 14 квітня, виконавчий комітет Миколаївської міської ради погодив передачу парку Перемоги департаменту енергетики.

Також повідомлялось, голова фракції “Слуга народу” в міській раді Тетяна Домбровська розповіла про ідею створення інклюзивного пляжу для людей з інвалідністю на території Парку Перемоги у Миколаєві.