Тег: Департамент енергетики

У місті за програмою «Теплий Миколаїв» утеплили фасад багатоповерхівки

У Миколаєві, у мікрорайоні Північний, на вулиці Архітектора Старова за програмою «Теплий Миколаїв» утеплили фасад багатоповерхової будівлі. Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”. Мешканці будинку на Архітектора Старова, 14 беруть участь в програмі «Теплий Миколаїв» з 2018-го року, каже голова об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Анна Каренда. Ми утеплили один під’їзд,

У Миколаївській ЗОШ №60 тестують іноваційний проєкт термомодернізації

Департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради за проєктом програми «Теплий Миколаїв» вперше реалізував комплексну термомодернізацію на базі Миколаївської загальноосвітньої школи № 60. Про це повідомляє кореспондент телеканалу «МАРТ». У 2020 році за підтримки Програми розвитку ООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель у

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930