
Підсумки четверга, 26 березня, від Олександра Сєнкевича
Олександр Сєнкевич підвів підсумки життя Миколаєва в умовах карантину за сьогодні, 26 березня. У четверг, ввечері, міський голова вийшов на зв’язок з мешканцями міста у прямому ефірі, закликаючи миколаївців сидіти вдома. Мер міста розповів, що до нього звернулись ряд місцевих депутатів, які мають бажання брати участь у життєдіяльності міста у











