Трасу Н-14 продовжують ремонтувати

Продовжується відновлення бетонної дороги Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв». 28 кілометрів вже успішно відремонтовано. Наразі триває етап відновлення 37-го кілометра скандально відомої траси.

Ця дорога довгі роки вважалася однією з найгірших в Україні. На деяких ділянках ями досягали глибини до 1 метра. Водії об’їжджали її полями. Хід робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 проінспектував голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік.

«У цьому році ми завершимо будівництво цього напрямку, бо це є першим завданням. Що стосується виконання робіт, то хочу вас запевнити, що вони відбуваються під моїм особистим контролем, щоб було всім зрозуміло, що в цьому році нарешті ми отримаємо цей напрямок відремонтований», – сказав очільник Миколаївської облдержадміністрації.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області підрядні організації продовжують виконувати дорожньо-будівельні роботи з капітального ремонту на окремих ділянках автомобільної дороги  загального користування державного значення  Н-14. 

Дивіться також: У Миколаєві ремонтують понтонний міст

У поточному році планується відремонтувати ще 37 кілометрів – від об’їзної дороги міста Миколаєва у напрямку селища Водяно-Лорине.

Паралельно виконується декілька процесів: фрезерування та розбирання існуючої доріжної покрівлі, стабілізація шарів дорожнього одягу з використанням негашеного вапна, влаштування дренуючого шару основи із відсіву, влаштування суміші укріпленої цементом марки М-60. Після завершення цих робіт, облаштують верхній шар дорожнього одягу – важкого цементобетону 26-сантиметрової товщини.

Представник підрядної організації “Росдорстрой” запевняє, роботи з капітального ремонту автодороги йдуть з перевищенням раніше запланованого графіку. На завершення робіт на цій ділянці облаштують зовнішнє освітлення, встановлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку.

Нагадаємо, стартував капітальний ремонт траси «Миколаїв – Кропивницький» за 1,7 мільярдів гривень.

Як відомо, в 2020-му році на дороги в Миколаєві виділили 120 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві відремонтували ще одну пішохідну зону

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram