У Миколаєві ремонтують понтонний міст

Ремонт понтонного мосту в Миколаєві, котрий був пошкоджений внаслідок урагану у кінці лютого, невдовзі буде завершений. До робіт залучено підрозділи ДСНС, КП «ЕЛУ Автодоріг», Миколаївський суднобудівний завод «Океан», ПРАТ «Южмормонтаж» (м. Херсон), а також «Миколаївський суднобудівний завод».

Ліквідація наслідків буревію, який охопив Миколаїв наприкінці лютого – одне з ключових завдання для управління з питань надзвичайних ситуацій. Серед питань відновлення електромереж і дахів будинків, особливої уваги відомство приділяє поновленню понтонного мосту.

«Сьогодні проводились роботи для приєднання першої частини Інгульського понтонного мосту до берегу, яка була відірвана. Залучена важка техніка із Херсону, сили 10-го взводу гірничорятувального загону, які за допомогою п’ятитонної талі надавали їм допомогу у встановленні конструкції на штатне місце», – розповідає очільник управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської міської ради Олександр Герасіменя.

Дивіться також: Водолази обстежили акваторію під Інгульським пішохідним понтонним мостом

Окрім підрозділів надзвичайників, до ремонтних робіт залучено комунальне підприємство «ЕЛУ Автодоріг», суднобудівний завод «Океан», приватне акціонерне товариство «Южмормонтаж» м. Херсон, а також «Миколаївський суднобудівний завод» (колишній «Суднобудівний завод ім. 61-го комунара»).

Олександр Герасіменя запевнив, найближчим часом планується завершення робіт і протягом двох тижнів пішоходний рух понтонним мостом буде відновлено.  

Нагадаємо, 24 лютого негода накрила Миколаїв.

Як відомо, упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 36 осіб та ліквідували понад чотири тисячі пожеж.

Автор – Олександр Матюшенко, оператор – Олексій Семенуха.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram