В 2020-му році на дороги в Миколаєві виділили 120 мільйонів гривень

2020-й міський голова Миколаєва визначив роком доріг. Спільно з адміністраціями міста, департаментом ЖКГ та міською владою виділили 120 мільйонів на ремонт міжквартальних проїздів, тротуарів та магістралей міста.

В Заводському районі вже розпочали перші роботи. Зараз ремонтують шляхопроводи приватного сектору на вулиці Дачній, Білій, Комкова, Лягіна і Малій Морській. Роботи включають бітумізацію швів, ямковий ремонт, підняття колодязів, заміну кришок люків.

«На сьогоднішній час всі питання, які стосуються магістральних вулиць будуть куруватись департаментом ЖКГ і я думаю, що найближчим часом ми почнемо роботу. Температури дозволяють, погодні умови сухі, тому думаю, що миколаївці найближчим часом активну роботу по дорожньому покриттю, – розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Мешканці 1-го Прибузького провулку просять депутатів допомогти відремонтувати дорогу

Голова адміністрації Завадського району Віктор Дмитрук каже, важливий не лише сам ремонт, а й утримання доріг. Це питання, за словами чиновника чиновник, неодноразово обговорювали під час нарад з міським головою.

«Хочеться сподіватися, що не тільки від фінансування буде залежати якість наших доріг, але і від зміни підходу. Я вважаю, що може в наступному перерозподілі бюджету будуть виділені кошти на утримання наших доріг. Щоб вони вистоювали і в період негоди і строк їх експлуатації був довший,» – каже Віктор Дмитрук.

Перші результати ремонтних робіт, за словами голови адміністрації Заводського району, городяни зможуть побачити вже за два тижні.

Нагадаємо, що частину Пушкінської, Великої Морської, Нікольської, переїзди через мости та низку інших доріг місто не може ні ремонтувати, ні прибирати, адже за них відповідає область, про що раніше розповів очільник міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram