У Миколаєві щоденно дезінфікують зупинки міського транспорту

У зв’язку з карантинним режимом, який діє в Миколаєві та метою запобігти поширенню коронавірусу працівники благоустрою міста щоденно обробляють зупинки громадського транспорту дезінфікуючими розчинами.

За звичним графіком один раз на тиждень проводиться вологе прибирання транспортник зупинок, а з 23 березня запроваджено щоденну профілактичну дезінфекцію.

Всього до подібних заходів на території Інгулського району залучено три групи по дві особи. Одна робоча зміна в середньому триває близько шести годин, за цей час робітники встигають продезінфікувати 28 зупинок.

“Обробляємо дезінфікуючими засобами на основі хлору. Обробляємо щоденно підрядним підприємством ТОВ “Центральний 1″ та робітниками з благоустрою. Обробляємо зупинкові комплекси трамвайно-тролейбусні та маршутних таксі. Закуповуємо ми дезінфікуючі засоби за рахунок адміністрації Інгульського району, які виділені з громадського бюджету”, – розповідає головний спеціаліст відділу санітарної інспекції адміністрації Інгульського району Наталія Сандуляк.

Дивіться також: “Миколаївелектротранс” регулярно дезінфікує свій транспорт

За словами працівників благоустрою дезінфекція однієї зупинки займає близько 7-10 хвилин. Після оброблення зупинки, через п’ять хвилин вже можна знову нею користуватись, оскільки розчин швидко висихає.

Очільниця відділу санітарної інспекції Інгульського району Наталія Сандуляк запевняє, такі заходи обов’язково продовжаться і надалі, адже дезінфікуючого розчину є достатньо як мінінмум на найближчі 2 місяці.

Раніше повідомлялось, на підприємстві “Миколаївпастранс” довелось посилити режим дезінфекції транспортних засобів, задіяних у пасажирських перевезеннях.

Нагадаємо, в умовах запровадженого карантину миколаївський комунальний транспорт працює в незвичному режимі.

Автор – Олександр Матюшенко, оператор – Олексій Семенуха

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram