Дезінфекція автобусів: як захищають пасажирів громадського транспорту

Уведення карантину в Миколаєві внесло свої корективи у роботу «Миколаївпастрансу». Щодня на лінію виходять 21 автобус та 35 водіїв. Тому на підприємстві довелось посилити режим поточної дезінфекції транспортних засобів, задіяних у пасажирських перевезеннях.

За словами директора «Миколаївпастрансу» Олексія Ушакова, відтепер наприкінці кожної робочої зміни проводиться санітарна обробка салонів автобусів дезінфекційними засобами.

Салон, підлога, поручні автобусів ретельно дезінфікують із розпилювача. Санітарну обробку Біонолом – спеціальним препаратом для дезінфекції – робить Ігор Степура. За його словами, дезінфектор відповідає всім стандартам і санітарним нормам.

Ігор Степура

Дивіться також: Карантинні робочі будні громадського транспорту

Водій Олег Калашник за кермом підприємства працює уже понад півроку. Небезпечних вірусів, каже, не боїться. Хоча дотримується всіх необхідних заходів безпеки. Водій каже, іноді зустрічаються агресивні пасажири, але ставиться до них із розумінням.

Але є і хороші новини. Незабаром планують закупити нові автобуси для КП “Миколаївпастранс”.

Дивіться також: Як працює громадський транспорт в умовах карантину?

А найкраще в умовах карантину залишатись вдома і не ризикувати власним здоров’ям без нагальної потреби.

Нагадаємо, Кабмін погодив введення режиму надзвичайної ситуації по всій Україні та продовження карантину до 24 квітня через розповсюдження коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram