“Миколаївелектротранс” регулярно дезінфікує свій транспорт

Працівники КП «Миколаївелектротранс» регулярно обробляють весь рухомий склад, що задіяний у перевезеннях пасажирів, спеціальним дезінфікуючим розчином.

90 тролейбусів та трамваїв, які виходять на маршрути щодня, знезаражують на кожній кінцевій зупинці. Для дезінфекції на підприємстві застосовують спеціальний розчин  «Біонол-форте». Його закупають в якості концентрату, а потім розбавляють водою. На 10 літрів достатньо 25 міліграм знезаражуючої рідини, каже начальник служби експлуатації «Миколаївелектротрансу» Валентин Марчук.

«Наш транспорт обробляється у санітарному режимі в три етапи. Перший етап згідно з технологічною картою при підготовці виходу на рейс, це вночі. Другий етап – в період огляду і перезміни і третій етап – це кожен водій проінструктований і у нього є препарати для обробки салону дезінфікуючими засобами на кінцевих зупинках» – каже Валентин Марчук.

Особливу увагу приділяють поверхням, яких найчастіше торкаються пасажири: поручні, ручки дверцят, сидіння, тощо. Процес обробки контролюють представники «Держпродспоживслужби».

Дивіться також: Дезінфекція автобусів: як захищають пасажирів громадського транспорту

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради Олександр Герасіменя каже, у зв’язку з обмеженням кількості пасажирів на маршрутах весь комунальний транспорт, зокрема це 90 тролейбусів-трамваїв та 21 автобус великої місткості, працюють у посиленому режимі, тому санітарна обробка – це найперша міра захисту пасажирів.

«Перевезення скоротилися, на маршрути виходять на 300 маршрутних таксі менше, ніж це було в звичайний час. Тому внесені зміни у вісім маршрутів, які були поділені на дві складові. Для здійснення перевезень залучена вся комунальна техніка: це 111 одиниць трамваїв, тролейбусів і автобусів», – стверджує Олександр Герасименя.

Нагадаємо, в умовах запровадженого карантину миколаївський комунальний транспорт працює в незвичному режимі.

Раніше повідомлялось, Кабмін погодив введення режиму надзвичайної ситуації по всій Україні та продовження карантину до 24 квітня через розповсюдження коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram