Карантинні будні в громадському транспорті Миколаєва

В умовах запровадженого карантину миколаївський комунальний транспорт працює в незвичному режимі. Головною метою є створити максимально безпечні умови для пасажирів, які мають нагальну необхідність потрапити до центру та інших куточків міста.

Доки більшість миколаївців залишаються вдома і дотримуються карантину, представники життєвоважливих галузей міста змушені й далі виконувати свою роботу. Працівники громадського транспорту, маршрут яких починається з мікрорайону «Північний» діляться своїми враженнями від роботи в умовах карантинних обмежень.

Працюється, як працювалось. Людям на роботу треба, тому й ввозимо. Відносяться з розумінням, самі рахують кількість місць, якщо бачать більше десяти потрапити до маршрутки не намагаються, – розповідає водій маршрутного таксі №26 Олександр.

Працівниця «Миколаївелектротрансу» каже, інколи доводиться вдаватись до радикальних способів протидії перевищення кількості пасажирів.   

Дивіться також: Ходити пішки чи годинами чекати на громадський транспорт: як миколаївці пересуваються містом в умовах карантину?

Просто зупиняю транспорт і заявляю, що далі їхати не будемо. Намагаюсь пояснити, що ліміт – 10 осіб, і тих, хто намагається потрапити до тролейбусу, прошу вийти, – розповідає працівниця «Миколаївелектротрансу».

Працівники комунального транспорту розповідають, окрім обмежувальних заходів обов’язковою є регулярна дезінфекція салону транспортного засобу.

Незважаючи на розпорядження міської влади щодо прискорення роботи громадського транспорту, аби вчасно забезпечувати транспортування пасажирів, ефективність таких дій зводиться нанівець, коли містяни без реальної необхідності намагаються потрапити до центру міста.   

Телеканал «МАРТ» закликає відповідально ставитись до обмежувальних заходів щодо протидії поширенню коронавірусу, дотримуватись карантину, без нагальної необхідності не покидати своїх осель, а також не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

Нагадаємо, військові будуть разом із поліцією патрулювати вулиці українських міст.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві організують безкоштовну доставку продуктів для літніх людей та інвалідів.

Дивіться також: Як водії контролюють кількість пасажирів у маршрутках?

Автор – Олександр Матюшенко; оператор – Олексій Семенуха

   


Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram