У Миколаєві організують безкоштовну доставку продуктів для літніх людей та інвалідів

20 березня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів нараду, в ході якої обговорили питання надання допомоги в доставці продуктів для громадян похилого віку та інвалідів, які залишилися без піклування або не мають можливості вийти зі свого будинку.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Олександр Сєнкевич зазначив, що є ряд категорій мешканців міста, котрі сьогодні просто не можуть вийти з дому, щоб придбати продукти, ліки і т.д, підкресливши, що міська влада повинна подбати про таких людей.

«Очільник міста вважає, що має бути єдиний центр збору заявок від громадян. Найефективнішим є колцентр при Миколаївській міській раді. Це сучасний інструмент роботи зі зверненнями городян. За допомогою нього можна не тільки оперативно збирати відповідні заявки, а й визначати конкретні терміни їх виконання та повідомляти про їх виконання», – йдеться в повідомленні.

Сергій Василенко / Фото: Миколаївська міська рада

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко повідомив, що придбання і доставку продуктів можуть здійснювати міські соціальні служби. Є відпрацьований механізм надання таких послуг соціальними працівниками. Таким чином, вони можуть за рахунок заявника закуповувати необхідні товари і доставляти їх додому. Доставка при цьому буде здійснюватися безкоштовно.

Для виключення випадків шахрайства представники соціальних служб повинні пред’являти службові посвідчення. Крім того, вони повинні бути забезпечені індивідуальними засобами захисту.

Дивіться також: Карантин – це спосіб уникнути піку коронавірусу, – Олександр Сєнкевич

Для оперативного відпрацювання заявок міський голова Олександр Сєнкевич дав доручення розширити штат фахівців колцентра при Миколаївській міській раді.

«Одиноким миколаївцям похилого віку та інвалідам, які залишились без піклування, та тим, хто через об’єктивні умови просто не має змоги вийти зі своєї оселі, організовано соціальну послугу з придбання за кошти громадян необхідних продуктів та безкоштовної їх доставки додому», – відзначили в міськраді.

Олександр Сєнкевич / Фото: Миколаївська міська рада

Таку послугу можна замовити, залишивши заявку в колцентрі при Миколаївській міській раді за наступними телефонами: +38 (0512) 711 588, +38 (0512) 533 588, +38 (095) 003 1588.

Нагадаємо, у Миколаєві в громадський транспорт пускатимуть пасажирів тільки в медичних масках.

Як відомо, «Миколаївводоканал» змінив умови роботи під час карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram