Ходити пішки чи годинами чекати на громадський транспорт: як миколаївці пересуваються містом в умовах карантину?

В Україні продовжується загальнонаціональний карантин через пандемію коронавірусу в світі. Маршрутки і кондуктори електротранспорту за одну поїздку пускають до салону не більше десяти пасажирів. Усім іншим доводиться чекати на зупинках, коли знайдеться вільне місце.

Я, честно говоря, заходила в магазин и немного грелась, – розповіла мешканка Миколаєва Юлія, яка вже пів години чекає на свій транспорт на зупинці «Соборна». – Машины проходят мимо. Понимаем ситуацию, ждем с терпением следующего удобного транспорта. Вот и забегаю в магазин чуть-чуть погреться.

Юлія живе в мікрорайоні «Соляні», пішки іти далеко і довго, тому жінка сподівається на вдачу. На відміну від Юлії, ще один наш співрозмовник Єгор каже, не любив їздити в маршрутках і до карантину, а тепер взагалі сприймає щоденні походи на роботу як прогулянки.

Я вообще пешком хожу, сейчас как раз возможность вес сбросить, походить пешком, здоровья набраться пока все болеют, – жартує чоловік. Я и так их (маршрутки – ред.) особо не любил, а с карантином тем более! Драться за десятое место как-то не хочется.

Дивіться також: Площа, коронавірус, Самопоміч, бізнес, хейтери | Олександр Сєнкевич в Шо у Сільман?

Доводиться працювати в період карантину й Анастасії. Жінка каже, переміщуватись містом надзвичайно важко, але це вимушена міра.

«Маршрутки долго ждешь, в итоге такси и дорого,» – каже Анастасия.

Дивіться також: Актуальна інформація щодо запобігання поширенню коронавірусу

Якщо близько 17-ї години на зупинці людей можна було порахувати на пальцях однієї руки, то протягом години містян значно побільшало, а отже, шансів поїхати стало менше. Однак маршрутники суворо дотримуються правил обмеження і більше 10-ти пасажирів до салону не впускають.

Нагадаємо, із 12-ї години 18 березня в громадському транспорті Миколаєва запровадили обмеження. Одночасно в транспортному засобі має перебувати не більше 10 осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram