
На виїздах з Одеси працюватимуть блокпости
Із 30 березня на в’їздах і виїздах з Одеси та області почнуть працювати блокпости, на яких проводитимуть вибірковий огляд громадян. Про це повідомляє прес-служба поліції Одеської області. Зазначається, блокпости будуть працювати як на кордоні обласного центру, так і всього регіону. Тих, у кого виявиться підвищена температура, будуть відправляти назад. 12




