Фото: Ukranews.com

Зеленський повідомив про черговий літак із медичним вантажем із Китаю

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив відеозвернення та закликав народних депутатів проголосувати за закони, які дозволять Україні отримати 10 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Офіс президента України.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/312250446407869/

Зокрема, Зеленський повідомив про прибуття чергового літака з медичним вантажем із Китаю. Він наголосив, що вже вночі в Україну мають доправити ще 100 тис. високоточних ПЛР-тестів.

Окрему увагу у своєму зверненні Президент приділив позачерговому засіданню Верховної Ради, яке має відбутися 30 березня. Він закликав народних обранців ухвалити два життєво важливі закони, після чого Україна отримає підтримку від міжнародних фінансових партнерів у розмірі щонайменше 10 мільярдів доларів. В іншому випадку Україні через пандемію коронавірусу загрожує занепад економіки і дефолт.

“Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. Суспільство зрозуміє – ви слуги народу чи прислужники чужих інтересів. Усвідомте свою відповідальність”, – звернувся до депутатів Володимир Зеленський.

Насамкінець глава держави розповів про те, як під час карантину реалізовуватиметься проект дистанційної освіти для школярів.

Нагадаємо, 29 березня, в Україні зафіксовано 418 підтверджених випадків коронавірусу, з яких дев’ять летальних, п’ятеро пацієнтів одужали (4 дорослих і одна дитина).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram