Фото: Bayerisches landesamt für denkmalpflege

У Німеччині археологи знайшли бивень мамонта довжиною понад два метри

Поблизу баварського міста Регенсбург, що на півдні Німеччини, археологи виявили бивень мамонта довжиною майже 2,5 метра.

Про це повідомило земельне відомство з охорони пам’ятників увечері 27 березня, пише DW.

За даними фахівців, мамонти жили на території Баварії за часів льодовикового періоду – близько 20 тисяч років тому. Однак точний вік знахідки ще не визначений.

Збережні бивні такої довжини – велика рідкість, відзначають археологи. У зв’язку з цим експерт Баварської державної колекції палеонтології та геології Гертруда Рьоснер (Gertrud Rößner) заявила про “видатну знахідку” і “абсолютну удачу”.

Дивіться також: Історія миколаївського театру

Археологи припускають, що бивень належав дорослому самцеві мамонта. Поблизу бивня виявлена ​​кістка розміром 30 на 70 сантиметрів, яка імовірно, також належала мамонтові.

Поки неясно, чи йдеться про одну й ту ж тварину. Археолог Крістоф Штайнманн (Christoph Steinmann) не виключає, що обидві кістки давним-давно принесло водою до місця виявлення. Якби вони весь час перебували в землі, то розкололися б на дрібні частини, пояснив Штайнман.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram