Фото: УНІАН

Гривня продовжує коливатись по відношенню до долара

Національний банк України на четвер, 26 березня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 27,96 гривень, тобто національна валюта після тимчасового зміцнення до долара, знову впала на 19 копійок.

Про це повідомляє УНІАН.

Офіційний курс гривні до євро на четвер встановлено на рівні 30,27 гривень за євро, що на 16 копійок нижче попереднього показника. Вартість долара США в обмінних пунктах в середу складала 28,25 гривень за долар, а вартість євро – 30,50 гривень.

На українському валютному ринку два тижні спостерігався підвищений попит на валюту, викликаний погіршенням настроїв членів ринку через поширення в світі коронавірусу, проте вже під кінець минулого тижня ажіотаж на валютному ринку почав падати, так як українці продали валюти більше, ніж купили.

У НБУ заявили, що не запроваджуватимуть обмеження на валютному ринку України та продовжать згладжувати надмірні коливання за допомогою продажу валюти із резервів. На позаминулому тижні регулятор витратив на підтримку гривні 981,6 млн доларів, а на минулому – більше одного мільярда доларів. За інформацією НБУ, поточний обсяг резервів перевищує 24 мільярди доларів.

У 2019 Нацбанк поповнив резерви за допомогою покупки валюти на міжбанківському валютному ринку на 7,9 мільярдів доларів США.

Нагадаємо, акції на ринку США впали через посилення торгових загроз.

Раніше повідомлялось, для підтримки гривні НБУ зменшив обсяги продажу валют до $220 мільйонів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram