Акції на ринку США впали через посилення торгових загроз

У Сполучених Штатах Америки акції переживають найгірше падіння після 2011-го року.

Про це повідомляє  американське видання The New York Times.

Продажі акцій досягають крайнощів, оскільки інвестори стикаються з новою кризою. Нафтові ринки звалилися, і в понеділок акції різко впали, оскільки раптове зіткнення найбільших світових виробників нафти дало вже враженим інвесторам ще одну причину для занепокоєння про світову економіку, – йдеться у статті.

Уточнюється, що вже через п’ять хвилин після початку торгового дня падіння індексу S & P в США досягло семи відсотків, що автоматично зупинило торгівлю на 15 хвилин. Після цього торг відновився і впав ще на 6 відсотків.

Фінансові ринки коливалися протягом декількох тижнів, оскільки інвестори щосили намагалися кількісно оцінити економічний вплив поширення коронавірусу: акції впали, ціни на нафту впали, а прибутковість по державних облігаціях відбила у інвесторів відчуття, що ситуація ще гірше, – сказано в матеріалі.

Відзначається, що хоча низькі ціни на нафту можуть бути вигідними, але вони також можуть і підірвати економіку, оскільки сильно залежить від нафтових доларів.

Оскільки акції впали, інвестори, які шукають безпечну гавань, підняли прибутковість державних облігацій до історичного мінімуму. Прибутковість 10-річних казначейських облігацій США, які знаходяться під пильним наглядом, яка падає в міру зростання ціни облігацій, впала нижче 0,5 відсотка, приблизно на половину від рівня всього лише тиждень тому, – йдеться в статті.

Читайте також: У лютому борг по зарплатам в Миколаївській області склав
44 мільйона гривень

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram