Підсумки четверга, 26 березня, від Олександра Сєнкевича

Олександр Сєнкевич підвів підсумки життя Миколаєва в умовах карантину за сьогодні, 26 березня. У четверг, ввечері, міський голова вийшов на зв’язок з мешканцями міста у прямому ефірі, закликаючи миколаївців сидіти вдома.

Мер міста розповів, що до нього звернулись ряд місцевих депутатів, які мають бажання брати участь у життєдіяльності міста у період карантину, давати поради та генерувати разом з міським головою спільні рішення. За підсумками розмови було вирішено створити робочу групу, метою якої буде відпрацювання подібних питань і винесення їх на засідання комісії з надзвичайних ситуацій міста Миколаєва.

Сьогодні зустрічались з представниками “Зорі-Машпроект”, які сказали, що вони готові переобладнати нашу лікарню, щоб у нас там була можливість встановити додаткові “ШВЛи” (прим.ред. – Апарати штучної вентиляції легень). У нас їх у місті 69, в області трохи більше двохсот. Ці апарати будуть використовуватись для людей, яким потрібна термінова терапія, – повідомив Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич у відеозверненні розповів про COVID-19 і протидію вірусу

Міський голова нагадав, що 28 березня – чергові роковини визволення Миколаєва від нацистських окупантів. Враховуючи карантинний режим, всі офіційні заходи відбудуться, однак без глядачів. Зокрема в режимі онлайн буде транслюватись традиційне покладання квітів до пам’ятника 68-ми десантників, біля танку Т-34 на вулиці 6-й Слобідській, а також героям-визволителям на перетині вулиці Декабристів і проспекту Центрального.

Олександр Сєнкевич закликав миколаївців поставитись з розумінням до таких обмежень у зв’язку із запровадженим карантином.

Нагадаємо, спорткомплекс «Зоря» перейшов у власність Миколаєва.

Як відомо, Миколаїв отримав 5 тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram