Спорткомплекс «Зоря» перейшов у власність Миколаєва

26 березня, в Миколаївській облдержадміністрації підписали угоду про передачу спорткомплексу «Зоря» ДП «НВКГ «Зоря-Машпроект» у комунальну власність міста.

На договорі свої підписи поставили голова ОДА Олександр Стаднік, міський голова Олександр Сєнкевич та директор заводу Денис Гордієнко.

Директор ДП «НВКГ «Зоря-Машпроект» подякував очільникам області та міста за те, що попри ситуацію в країні питання передачі спорткомплексу лишилось в порядку денному і доведено до логічного завершення.

«Ми змогли реалізувати цей план так, як було намічено і я маю сподівання, що в майбутньому наша співпраця з органами державного і місцевого самоврядування буде такою ж продуктивною і повною порозуміння. Ми теж з боку «Зорі-Машпроект» можемо запевнити наших колег, що завжди буде підтримка ініціативам області і міста. Ми завжди будемо співпрацювати з громадами і допомагати там, де ми можемо,» – сказав Денис Гордієнко.

Міський голова каже, утримувати спорткомплекс власними силами завод не може, тому місто готове прийняти його на баланс. Будівля потребує реконструкції і в подальшому в міському бюджеті кошти на це будуть передбачені.

«Я думаю, що ми сьогодні всі цього моменту чекали. Нарешті він стався, сподіваюсь ми зараз відпрацюємо. Карантин закінчиться, продовжиться життя і сподіваюсь, що ми зможемо відновити цей об’єкт для того, щоб наші з вами діти могли на цьому об’єкті займатися,» – прокоментував підписання тристоронньої угоди міський голова Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, «Зоря-Машпроект» розпочне виробництво дезінфекційного розчину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram