Фото: Бетта-Сервис

«Зоря-Машпроект» розпочне виробництво дезінфекційного розчину

Миколаївське підприємство НВКГ «Зоря-Машпроект» у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції розпочне виробництво дезінфекційного розчину.

Про це повідомив генеральний директор концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус.

«Криза стимулює оперативні рішення. У ситуації дефіциту товарів особистого захисту компанії «Оборонпрома» знаходять альтернативні рішення і переорієнтують виробництво: миколаївська «Зоря-Машпроект» планує виробляти дезінфекційний розчин, ще з десяток підприємств самостійно шиють для своїх працівників медичні пов’язки. Я вважаю, що завдання будь-якого відповідального бізнесу сьогодні – допомогти державі і своїм працівникам пережити кризу з мінімальними втратами », – зазначив він.

Дивіться також: Захисні засоби від коронавірусу власноруч

До того ж, державне підприємство «Новатор» екстрено переорієнтував виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов’язок.

Всього планують виготовити і безкоштовно поширити на підприємствах концерну 100 тисяч багаторазових марлевих пов’язок.

Нагадаємо, що з 17 березня почались обмежувальні заходи і тимчасово зупиняють роботу усі об’єкти загального користування: кінотеатри, музеї, бібліотеки, фітнес-клуби та заклади громадського харчування, не працюють всі торговельно-розважальні центри та магазини, окрім продуктових та аптек.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram