
Зеленський провів розмову з прем’єром Ізраїлю
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Держави Ізраїль Нафталі Беннетом. Як передає Укрінформ, про це повідомляє сайт Президента. Володимир Зеленський відзначив символічність державного візиту до України президента Ізраїлю Іцхака Герцога у жовтні 2021 року, у межах якого лідери країн взяли участь у заходах з нагоди 80-х роковин трагедії














