У Миколаївській ОДА відбулась нарада щодо розвитку туристичного потенціалу в області

Миколаївщина досі має великий нереалізований туристичний потенціал. А особливо курортно-лікувальний його напрям. Про це говорили в Миколаївській ОДА, 21 жовтня. Там відбулась нарада за участю голів райдержадміністрацій, сільських та міських голів, а також представників депутатського корпусу.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Туристична галузь є перспективною на Миколаївщині. Щоби туристичні магніти унікальні місцини, маленькі села та селища в Миколаєві стали відомими, до них потрібна увага від ОТГ та райдержадміністрацій. Адже без їх зацікавленості, обласні депутати не зможуть витягнути все на власних плечах, – розповіла під час конференції голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Ми можемо отримати від цього фінансові великі можливості для області, для кожної ОТГ, розвиток дрібного бізнесу і стати популярними не лише в Україні, але й по всьому світу, — зазначила голова облради.

Варто звернути увагу на різні напрями туристичної привабливості регіону, – переконаний заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Микола Марінов. Одним з основних є природно-лікувальні ресурси Миколаївщини. Вони не залежать від курортного сезону і працюють цілорічно.

В нас є 87 проявів мінеральних вод. Частина з них є лікувальними мінеральними водами. В нас є три прояви пилоїдів, при чому один з них високомінералізовний і по властивостям до сакських грязей. Я не кажу про клімат, про морське узбережжя, яке є природно-лікувальним ресурсом. В нас наявне і те, і те, — розповів посадовець.

В свою чергу депутатський корпус намагається забезпечити туристичний комплекс Миколаївщини найголовнішим – інфраструктурою.

Миколаївщина туристична відроджується, людина, яка хоче відпочити доїде, колесо не відвалиться. Ми довго йшли до створення конкурсу, щось на кшталт міського громадського бюджету. Ми подолали всі формальності. В нас буде цей конкурс, — запевнила голова депутатської комісії облради з питань екології Алла Ряжських.

Загалом учасники наради визначили кроки щодо розвитку туристичного потенціалу Миколаївської області. 

Нагадаємо, 28 вересня у Миколаївській облдержадміністрації підписали меморандум про співпрацю. Він передбачає створення туристичного порталу «Mykolaivtravel.ua» із застосуванням інструментів civic tech.

Як відомо, у Миколаївській мерії розглядають створення сторінки у соцмережах для відстеження незаконних викидів в річки Південний Буг та Інгул.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930