Фото: Миколаївська міська рада

У мерії розглядають створення сторінки у соцмережах для відстеження незаконних викидів в річку

Вчора, 13 жовтня, в Миколаївській міській раді відбулася нарада з ліквідації незаконних джерел стоків в акваторії річок.

Про це пишуть на сайті Миколаївської мерії.

До обговорень долучились керівники районних адміністрацій, КП «ЕЛУ автодоріг», представники департаменту житлово-комунального господарства, громадські активісти.

Під час заходу говорили про необхідність створення в соціальних мережах сторінки «Річковий патруль Миколаївщини». Ця платформа має об’єднати людей, яким не байдужий стан екології міста. За допомогою вказаного ресурсу вони зможуть оперативно повідомляти про забруднюючі джерела. Такі звернення будуть реєструватися та відпрацьовуватися відповідними службами Миколаєва.

Також учасники наради звернули увагу на необхідність створення громадської ради з питань екології. Аби вирішити це питання, було сформовано ініціативну групу. До неї увійшли громадські активісти та експерти, а також представники департаменту ЖКГ, — повідомляють у міськраді.

Фото: Миколаївська міська рада

Нагадаємо, два проєкти Снігурівської громади здобули перемогу за результатами онлайн-голосування за Програмою Британської Ради.

Як відомо, 25 вересня жителі Миколаєва вийшли на прибирання території в рамках акції «World Cleanup Day».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram