Фото: «Сніг»

Два соціальні проєкти мешканків Снігурівки перемогли у конкурсі за британською програмою

Два проєкти Снігурівської громади здобули перемогу за результатами онлайн-голосування за Програмою Британської Ради.

Про це повідомляє місцеве видання «Сніг».

Зазначається, що це проєкт Снігурівської гімназії імені Тараса Шевченка «Сортуванню сміття в гімназії бути!» та проєкт опорного закладу «Smile двір школи».

Це перемога всієї шкільної родини – учнів, батьків, педагогів! Своїм прикладом ви показали, як не словом, а ділом дбати про навколишнє середовище і залучати інвестиції в суспільство, – зазначила міський голова Інна Бойко.

Фото: «Сніг»

Слід додати, що проєкт «Сортуванню сміття у гімназії бути!» передбачає організацію місця для сортування сміття на території подвір’я Снігурівської гімназії ім. Т.Г. Шевченка. Його мета – навчити учнів правильно поводитись із побутовими відходами.

проєкт «Smile подвір’я школи», автором якого є колектив Снігурівського опорного закладу, передбачає створення обладнаний еко-простір на території Снігурівської ЗОШ задля формування екологічної культури школярів, розвитку їх науково-дослідницьких навичок у безпечному та комфортному середовищі.

Нагадаємо, 25 вересня жителі Миколаєва вийшли на прибирання території в рамках акції «World Cleanup Day».

Як відомо, в липні українські екологи звернулися до міжнародних екологічних організацій з відкритим листом, у якому закликали їх допомогти в боротьбі із загрозою екологічної катастрофи в Північному Причорномор’ї.

Раніше повідомлялося, Держспоживслужба в Миколаївській області повідомила про те, що чашки «Sinsay», які продавалися в філії однойменного магазину в Миколаєві, були виготовлені з пластику, що впливає на смакові якості їжі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram