Фото з відкритих джерел

«World Cleanup Day»: миколаївців запрошують на найбільшу акцію з прибирання

25 вересня жителі Миколаєва зможуть вийти на прибирання території в рамках акції «World Cleanup Day».

Про це повідомляє прес-служба Агенції розвитку Миколаєва.

Бажаючі будуть очищати місто від сміття разом з однодумцями з інших міст України, а також мільйонами активістів з 180 країн світу. Організатори запрошують миколаївців приєднатися до прибирання зелених зон міста в суботу, 25 вересня, з 10:00 до 13:30 на спеціально визначених локаціях.

Фото: Агенція розвитку Миколаєва

Виконуюча обов’язки директора КУ « Агенції розвитку Миколаєва» Анна Ганжул поділилася, що організація є партнером Всесвітнього дня прибирання в Миколаєві з 2018 року.

За цей час було проведено близько 30 прибирань і посадок дерев по всьому місту. Ми дякуємо активним жителям за участь в ініціативі та вдячні Департаменту ЖКГ, адміністраціям районів міста, КП «Миколаївські парки» за допомогу з вивезення відходів з місць прибирання. Спільними зусиллями робимо рідний Миколаєва кращим, – сказала Анна Ганжул.

Всім бажаючим приєднатися до акції організатори рекомендують брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, а також запрошувати родину і друзів.

Відзначається, що після збирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака, також по можливості впорядкувати і здати в найближчий пункт приймання вторинної сировини.

Нагадаємо, у червні у Миколаєві пройшов проєкт «Чисті пляжі разом!». Він покликаний зробити пляжні зони України відповідними до світових екологічних стандартів, а також сформувати культуру правильного поводження з відходами у відпочивальників. У Миколаєві для запровадження проєкту обрали найбільш популярний серед городян пляж «Стрілка».

Як відомо, 27 лютого, у Миколаєві провели весняне прибирання, в ході якого прибрали територію Заводського району.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram