На Миколаївщині стартує новий регіональй проєкт «Туристичний портал «Mykolaivtravel.ua»

Туристичний потенціал Миколаївщини продовжує розвиватися. У Миколаївській облдержадміністрації підписали меморандум про співпрацю. Він передбачає створення туристичного порталу «Mykolaivtravel.ua» із застосуванням інструментів civic tech.

Про цю подію йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Сivic tech – це технології, які покращують діалог та співпрацю між суспільством і владою. Саме вони стануть основою нового регіонального проєкту. Його фінансують Фонд Східна Європа, Миколаївська обласна рада, Дія.Бізнес Миколаїв та програма Прямуємо разом.

Фонд Східна Європа виділяють грант у розмірі 450 тисяч гривень та бюджет області – 50 тисяч гривень, – зазначив заступник голови Миколаївської облради Микола Марінов.

На веб-порталі користувач зможе знайти усі необхідні відомості для комфортного туризму: маршрути, визначні пам’ятки, культурні заклади, кафе та готелі. Також на мапі з’являтимуться місця, які можна відвідати дорогою до пункту призначення.

Платформа включає категорії туристичних відпочиваючих, наприклад, студентів, бізнесу, категорія родини. За допомогою обрання однієї з них можна прорахувати бюджет саме на свою подорож Миколаївською областю. Це буде дуже зручно для різних цільових аудиторій нашого проєкту, – розповів керівник проєкту Віктор Сікаленко.

Керівник проєкту Віктор Сікаленко наголосив, що відбір підприємців буде суворим, тож недобросовісних туристичних провайдерів на платформу не додаватимуть.

Щоб наші мешканці та гості могли комфортно почуватися під час подорожей, та щоб не було негативних відгуків про наш портал, – пояснив Віктор Сікаленко.

Оцінювати проєкт перед запуском будуть 3 фокус-групи. Перша з них пройде 30 вересня – 12 бізнесменів зі сфери туризму тестуватимуть портал і визначатимуть його переваги та недоліки.

Додаткові фокус-групи будуть проведені з громадським сектором, які також працюють у сфері туризму. А також з органами місцевого самоврядування, державними інституціями Миколаївської області, для того, щоб почути всіх та зробити чудовий продукт, – зазначив Віктор Сікаленко.

Новий сайт планують запустити напередодні туристичного сезону 2022. До 1 жовтня триває тендер з вибору провайдера.

Нагадаємо, що в Южноукраїнську на Миколаївщині до Всесвітнього дня туризму пройде фестиваль «Extreme energy fest 2021».

Також 19 вересня у Миколаївському аеропорту відбулися змагання з драг-рейсингу DRAG & DRIFT FEST.

Крім того з 10 по 13 вересня 2021 року на острові Хортиця проходив Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм серед юнаків, у якому взяли участь команди з семи областей України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram