Фото: Facebook-сторінка Ігоря Кузіна

У потяги не пустили перших пасажирів без COVID-документів

За першу половину дня 21 жовтня співробітники АТ «Укрзалізниця» не допустили до поїздки 18 пасажирів через відсутні сертифікат про вакцинацію або негативний тест на COVID-19. Ще у 18 людей виявили коронавірус завдяки тестуванню на вокзалах.

Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці» та головний санітарний лікар Ігор Кузін у Facebook.

Зокрема, до поїзда “Ужгород — Харків” не допустили 6 пасажирів, “Миколаїв — Харків” — трьох пасажирів, “Ворохта — Полтава” — двох пасажирів, “Лисичанськ — Ужгород” — одного пасажира, “Київ — Харків” — шість пасажирів.

Двічі до поїздів викликали представників Національної поліції України.

АТ «Укрзалізниця» закликає усіх пасажирів неухильно дотримуватися нових правил проїзду транспортом, які затвердив Кабінет Міністрів України постановою №1236. Нагадаємо, що крім квитка та документа, що посвідчує особу для проїзду поїздами далекого сполучення, пасажири повинні мати:

–       сертифікат про вакцинацію (паперовий або в додатку «Дія»),

–       або документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19,

–       або негативний результат ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, що мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Якщо у пасажирів відсутні зазначені документи вони можуть зробити експрес-тест на 10 залізничних вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 гривень, а також у пунктах вакцинації, що працюють на вокзалах.

Нагадаємо, що 20 жовтня Укрзалізниця розповіла нові правила перевезення пасажирів, які через посилення карантину будуть чинними з 21 жовтня.

Також з грудня Укрзалізниця запускає нові маршрути через Миколаїв.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram