У палатах холодно і багато тяжкохворих, — Марія Грачова про ситуацію у Миколаївській лікарні №1

Директорка Миколаївської міської лікарні №1 і депутат міськради з фракції «Пропозиція» Марія Грачова розповіла, що у медзакладі натепер перебуває майже дві сотні тяжкохворих пацієнтів з COVID-19, лікування яких значно ускладнюється через низьку температуру повітря в палатах.

Про це вона розповіла у коментарі кореспонденту телеканалу «МАРТ», напередодні сесії міськради, 21 жовтня.

За її словами, останнім часом лікарня приймає багато хворих зі складною формою коронавірусу. Внаслідок цього потреба у ліжкомісцях обладнаних киснем зросла у двічі, також збільшилась кількість пацієнтів, яким необхідне лікування в реанімаційних відділеннях.

Ситуація дуже складна в лікарні. На сьогодні майже 200 хворих знаходяться з тяжким або середнім перебігом коронавірусної хвороби. Тепла в лікарні немає. У нас відсутнє автономне опалення, тому чекаємо тепло з міста. Дійсно холодно, наші хворі потребують тепло, аби комфортно себе почувати. Однак лікарня працює, ми приймаємо хворих і виконуємо свої обов’язки, — сказала Марія Грачова.

Вона додала, міськлікарня №1 водночас й надалі приймає пацієнтів з гострим порушенням мозкового кровообігу, постраждалих від інфарктів, здійснюється щоденно коронарографія, поступають хворі, які потребують гемодіалізу та лікування за допомогою ангіографу, тощо.

Продовжуємо приймати хворих, як з коронавірусом, так і інших пацієнтів. Якщо хворому з коронавірусною хворобою буде потрібна коронарографія — у нас є можливість перекрити це відділення, провести необхідну процедуру, а далі після дезінфекції відділення відкрити його знову для подальшої роботи. Ми працюємо, але дуже складно, — підкреслила директора Миколаївської міської лікарні №1.

Нагадаємо, ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Миколаївській області залишається складною — таку оцінку під час брифінгу в Миколаївській ОДА дали згідно епідеміологічних показників. 

Як відомо, за словами начальника управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, люди здебільшого користуються фейковою інформацією про вакцинацію і в Миколаєві відсутня тендеція серед містян до масової вакцинації.

Також «МАРТ» повідомляв, у Миколаєві на базі лікарні №1 відкрили перше в місті відділення гемодіалізу з німецькими апаратами «штучної нирки». Подібного обладнання в Миколаївській області раніше не було.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram