У міськраді Миколаєва створили комісію для перевірки роботи департаменту фінконтролю

Депутати Миколаївської міської ради в ході чергової сесії створили тимчасову контрольну комісію, яка перевірить ефективність роботи Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції мерії Миколаєва.

Про це йдеться у сюжеті телеканала «МАРТ».

Перевіряти відповідність виконання своїм функціональним обов’язкам департаменту фінконтролю взялися у фракції «ОПЗЖ» міськради. Депутат Олександр Мєдвєдєв, який є ініціатор цього питання вважає, що функціонал департаменту сьогодні зосереджений лише на демонтажі МАФів і боротьбі з незаконною торгівлею.

По цьому питанню я вже неодноразово, тому звертаюсь до вас підтримати це рішення, а далі тимчасова контрольна комісія з’ясує у всіх цих питаннях та дасть свою оцінку, – сказав Мєдвєдєв.

У свою чергу директор департаменту і депутат фракції «Пропозиція» Андрій Єрмолаєв зазначив, що Олександр Мєдвєдєв має особисту неприязнь до нього, через що і висловлює невдоволення роботою підконтрольного йому відомства.

Всі знають, що конфлікти з депутатами для мене не новина. Аналогічні ситуації відбувалися і під час минулої каденції. В їх основі часто лежить демонтаж незаконних об’єктів і земля, яку ми повертаємо місту. Місто отримує, а хтось не хоче втрачати. Пан Мєдвєдєв вважає, що я неправильно виконую свої службові обов’язки. Чому? Скажімо так, в квітні на сесії розглядалося питання про непродовження договору оренди якомусь підприємству. І пан Мєдвєдєв показував рішення суду та був проти цього питання. Зараз на цьому місці адміністрація Центрального району встановлює гарну зупинку, – сказав Андрій Єрмолаєв.

Андрій Єрмолав додає, на його думку в проєкті рішення та пояснювальній записці немає аргументів, що підтверджують неефективність роботи департаменту.

Зі свого боку депутатка Олена Кісельова, яка очолює комісію з питань етики підтримала ініціативу Олександра Медведєва. Вона вважає, що тимчасова комісія зуміє розібратися в конфлікті між депутатами.

У нас попереду робота над структурою виконавчих органів і той департамент, який було створено, потрібно дійсно з’ясувати: чи правильно використовуються кошти? Я не хочу сказати про якесь порушення, а про ефективність витрачання коштів на діяльність такого департаменту. Це абсолютно нормальна практика, – зазначила лідерка фракції «Європейська солідарність» у міськраді.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич погодився з позицією голови комісії з депутатської етики і додав, що висновки комісії допоможуть поліпшити роботу департаменту.

Більш того по роботі департаменту у нас є пропозиції у самого департаменту з приводу його зміни з виключенням деяких одиниць. А також виключення його з переліку головних розпорядників. Тобто, він фактично буде під міськрадою. Це була пропозиція самого керівника в рамках підготовки нової структури, – сказав Олександр Сєнкевич.

У підсумку депутати підтримали проєкт рішення про створення комісії для перевірки роботи департаменту фінконтролю.

Нагадаємо, у Миколаєві продовжують очищувати від тимчасових споруд прилеглу територію до ринку «Колос». На початку жовтня там демонтували ще 6 об’єктів.

Також повідомлялося, у Миколаєві триває демонтаж білбордів на Херсонському шосе. Наприкінці вересня прибрано п’ять конструкцій.

Як повідомляв «МАРТ», заступник Миколаївського міського голови Дмитро Лазарєв анонсував, що оптимізація структури виконавчих органів місцевого самоврядування має бути завершена до кінця жовтня – на початку листопада цього року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram