Віце-мер Лазарєв анонсував завершення оптимізації структури Миколаївської мерії на початку листопада

Заступник Миколаївського міського голови Дмитро Лазарєв анонсував, що оптимізація структури виконавчих органів місцевого самоврядування має бути завершена до кінця жовтня – на початку листопада цього року.

Про це йшла мова під час ефіру на телеканалі «MAPT».

Посадовець відзначив, що такий дедлайн зумовлений необхідністю ухвалення проєкту місцевого бюджету на 2022 рік вже за новим форматом роботи Миколаївської мерії. Адже, якщо головний кошторис буде прийнятий за нинішньої структури виконавчих органів — це може призвести до адміністративної колізії.

Я вважаю, що в жовтні, максимум в листопаді, ця робота повинна бути виконана. Як мінімум потрібно взяти за основу структуру і потім її доточувати в процесі роботи. Ми повинні зрозуміти, що ми беремо за основу і нанизувати на неї як намистинки, щось відсікати, а щось додавати, – пояснив Дмитро Лазарєв.

На запитання ведучого, чи не затягують члени робочої групи з питань оптимізації роботи мерії цей процес частою неявкою на її засідання, віце-мер припустив, що це може бути пов’язано з періодом відпусток, вимушеними лікарняними, або зважаючи на ситуацію з СOVID-19 у Миколаєві.

Навмисне затягувати цей процес, на мій погляд, це злочин. Тому що це тягне за собою втрату бюджету, — сказав Дмитро Лазарєв.

Нагадаємо, у червні стало відомо, що у мерії Миколаєва планують розформувати Департамент міського голови, створивши два нових підрозділи: Департамент адміністративного забезпечення і Департамент внутрішньої політики.

Також повідомлялося, у Миколаєві членам робочої групи щодо оптимізації структури виконавчих органів міської ради запропонували проєкт реформи, що передбачає скорочення кількості чиновників з 1 074 до 718. Це дозволить щорічно економити близько 100 мільйонів гривень бюджетних коштів. Також пропонується скоротити кількість структурних підрозділів виконавчих органів Миколаївської міськради з 275 до 139.

Як відомо, міський голова Олександр Сєнкевич анонсував на кінець жовтня кадрові зміни в структурі Миколаївської мерії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram